Niečo o mne

Čo vlastne robím?

Som freelance programátor, pracujem na voľnej nohe

Som nadšený, organizovaný a spoľahlivý webový programátor s takmer 7 ročnými skúsenosťami v oblasti programovania vo Wordpresse, Woocommerce a vo frontende.
Ako freelance web developer poskytujem svoje programátorské služby malým a stredným biznisom, ale aj digitálnym agentúram. Mám bohaté agentúrne skúsenosti, ktoré vám ponúkam za freelancerské ceny!
Začínal som ako samouk v roku 2014 a postupnými krokmi som sa vypracoval na spoľahlivého programátora, ktorý ponúka široké portfólio programátorských služieb a ktorého jeho práca baví.
Preto pracujem poctivo a kvalitne a s nadšením pomôžem aj vám!

Moje skúsenosti zahŕňajú najmä prácu s CMS Wordpress, s eshopovou nadstavbou Woocommerce a programovaním v PHP a Javascripte (Vue.js).
Od roku 2018 poskytujem komplexné služby v oblasti tvorby a správy web stránok, eshopov, technické SEO, konzultácie webových stránok a poradenstvo v oblasti e-commerce.
Vďaka skúsenostiam z ďalších oblastí ako je webdizajn, online marketing, SEO, e-commerce a riadenie projektu, dokážem komplexne zastrešiť malé, stredné, ale aj väčšie projekty.

Verím, že moja pomocná ruka dostane vaše podnikanie na vyšší level, uprace ho a prinesie vám množstvo nových zákazníkov. Najmite si ma a pridajte sa k zástupu mojich spokojných klientov!

Stiahnite si moje aktuálne CV
Ikona dokončené projekty
240+
dokončených projektov
Ikona počet spokojných klientov
100+
spokojných klientov
Ikona počet rokov skúseností
7+
rokov skúseností
×